Nurexan ad us. vet.

Nurexan ad. us. vet. yra natūralus veterinarinis vaistas, kurio sudėtyje yra Passionsblume (pasifloro gėlės) ir Hafer (avižos). Savo deriniu jie papildo vienas kitą savo poveikiu ir konkrečiai padeda palaikyti paties kūno gijimo procesus. Jis yra gerai toleruojamas ir taip pat gali būti derinamas su kitais vaistais. Nurexan ad us. vet. tiekiamas tablečių pavidalu.

Nurexan ad us. vet. geriamosios tabletės

Nurexan ad us. vet. registruotas šioms gyvūnų rūšims: šunims, katėms. Medikamentus galima įsigyti tik pas veterinarijos gydytoją arba veterinarijos vaistinėje. Priklausomai nuo jūsų gyvūno rūšies ir dydžio, atkreipkite dėmesį į tinkamą doze.

Nurexan ad us. vet. informacinis lapelis

Nurexan ad us. vet. brošiūra

Nurexan ad us. vet. brošiūra

Atkreipkite dėmesį į ad us. vet.

Vaistai gyvūnams turi būti paženklinti pagal Europos vaistų įstatymą. Preparatai su priedu „ad us. vet.“, lotyniškai vadinama „ad usum veterinarium“, yra vaistai, skirti „naudoti veterinarijoje“, todėl yra specialiai registruoti ar patvirtinti gyvūnams. Instrukcijų lapelyje pateikiama informacija apie atitinkamas įvairių gyvūnų rūšių dozavimo instrukcijas.

Ingredientų kokybė yra pagrindinis Heel prioritetas. Engystol ad us. vet.  yra gaminamas Vokietijoje pagal teisiškai nustatytus ir visame pasaulyje pripažintus standartus.