SUC terapija

Gyvūno inkstai vaidina svarbų vaidmenį filtruojant ir šalinant medžiagų apykaitos produktus iš organizmo. Inkstų ligos pasireiškia sutrikus šioms funkcijoms ir yra skirstomos į dvi kategorijas:

  • Ūmus inkstų pažeidimas – staigus inkstų funkcijos sumažėjimas
  • Lėtinis inkstų nepakankamumas (LIN) – palaipsniui vykstantis inkstų funkcijos silpnėjimas

SUC terapija yra specialus gydymas skirtas gyvūnams, kuriame derinami trys patvirtinti vaistai:

Solidago compositum ad us. vet.

Ubichinon compositum ad us. vet.

Coenzyme compositum ad us. vet.

SUC yra įvairių naturalių ingredientų derinys, tokių kaip Solidago canadensis, Curcuma, kofermento Q10 ir daugybė B grupės vitaminų. Terapija yra gerai toleruojama ir gali būti derinama su kitais vaistais. Galima įsigyti tik pas veterinarijos gydytoją arba veterinarijos vaistinėje. Medikamentai tiekiami tik injekcinių amulių pavidalu.

Informacinės brošiūros:    

Solidago compositum ad us. vet. injekcinės ampulės

Solidago compositum ad us. vet.

Paskirtis: Šunims ir katėms ūminėms ir lėtinėms šlapimo takų ligoms pvz. cistitui, nefritui, nefrolitiazei ar inkstų nepakankamumui.

informacinis lapelis

Ubichinon compositum ad us. vet. injekcinės ampulės

Ubichinon compositum ad us. vet.
Paskirtis: Šunims ir katėms ląstelių metabolizmo atkūrimui, ypač sergant lėtinėmis ar degeneracinėmis ligomis bei diagnozavus navikinius susirgimus.


informacinis lapelis

Coenzyme compositum ad us. vet. injekcinės ampulės

Coenzyme compositum ad us. vet.
Paskirtis:
Šunims ir katėms sutrikus fermentų veiklai, deguonies įsisavinimui gerinti sergant medžiagų apykaitos sutrikimais ar sekinančiomis ligomis (lėtine egzema).

Atkreipkite dėmesį į ad us. vet.

Vaistai gyvūnams turi būti paženklinti pagal Europos vaistų įstatymą. Preparatai su priedu „ad us. vet.“, lotyniškai vadinama „ad usum veterinarium“, yra vaistai, skirti „naudoti veterinarijoje“, todėl yra specialiai registruoti ar patvirtinti gyvūnams. Instrukcijų lapelyje pateikiama informacija apie atitinkamas įvairių gyvūnų rūšių dozavimo instrukcijas.

Ingredientų kokybė yra pagrindinis Heel prioritetas. SUC ad us. vet.  yra gaminamas Vokietijoje pagal teisiškai nustatytus ir visame pasaulyje pripažintus standartus.