Traumeel ad us. vet.

Traumeel ad us. vet. yra natūralus veterinarinis vaistas, kurio sudėtyje yra Arnica montana, Beinwell, Echinacea, Calendula ir Hamamelis. Savo deriniu jie papildo vienas kitą poveikiu ir konkrečiai padeda palaikyti paties kūno gijimo procesus. Jis yra gerai toleruojamas ir taip pat gali būti derinamas su kitais vaistais. Traumeel ad us. vet. tiekiamas tablečių, gelio ir injekcinio tirpalo pavidalu.

Traumeel T ad us. vet. geriamosios tabletės

Traumeel T ad us. vet. yra registruota gyvūnų rūšims: šunims ir katėms. Medikamnetą galima įsigyti tik pas veterinarijos gydytoją arba veterinarijos vaistinėje. Priklausomai nuo jūsų gyvūno rūšies ir dydžio, atkreipkite dėmesį į tinkamą dozę.

Traumeel ad us. vet. informacinis lapukas

Traumeel ad us. vet. įtrinamasis gelis

Traumeel Gel ad us. vet. tinka vietiniam naudojimui – tiesiogiai naudojant bukos traumos srityje. Gelį kelis kartus per dieną (iki 3-4 kartų) visiškai įmasažuoti į pažeistą odos plotą, kol simptomai išnyks. Gelis taip pat gali būti derinamas su tablečių ir (arba) ampulių vartojimu.

Traumeel Gel ad us. vet. informacinis lapelis

Traumeel Gel ad us. vet. brošiūra

Traumeel Gel ad us. vet. brošiūra

Traumeel ad us. vet. injekcinės ampulės

Traumeel LT ad us. vet. veterinarijos gydytojas taip pat gali įsigyti kaip skystą injekcinį tirpalą. Čia taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tinkamą dozę, atsižvelgiant į jūsų gyvūno rūšį ir dydį.

Traumeel ad us. vet. informacinis lapelis

Traumeel ad us. vet. brošiūra

Traumeel ad us. vet. brošiūra

ZeelTraumeel booklet'20

Atkreipkite dėmesį į ad us. vet.

Vaistai gyvūnams turi būti paženklinti pagal Europos vaistų įstatymą. Preparatai su priedu „ad us. vet.“, lotyniškai vadinama „ad usum veterinarium“, yra vaistai, skirti „naudoti veterinarijoje “, todėl yra specialiai registruoti ar patvirtinti gyvūnams. Instrukcijų lapelyje pateikiama informacija apie atitinkamas įvairių gyvūnų rūšių dozavimo instrukcijas.

Ingredientų kokybė yra pagrindinis Heel prioritetas. Traumeel ad us. vet.  yra gaminamas Vokietijoje pagal teisiškai nustatytus ir visame pasaulyje pripažintus standartus.