Zeel ad us. vet.

Zeel ad us. vet. yra natūralus veterinarinis vaistas – su įrodytais vaistiniais augalais ir mineralais, tokiais kaip Arnika, Beinwell, Toxicodendron diversilobum, Hydrastis canadensis L. ir Sulfur. Savo deriniu jie papildo vienas kitą savo poveikiu ir konkrečiai padeda palaikyti paties kūno gijimo procesus. Jis yra gerai toleruojamas ir taip pat gali būti derinamas su kitais vaistais. Zeel ad us. vet. tiekiamas tablečių ir injekcinio tirpalo pavidalu.

Zeel ad us. vet. geriamosios tabletės

Zeel ad us. vet. skirtas naudoti šunims ir katėms. Tabletes galite suduoti tiesiai į gyvūno burną arba su maistu. Priklausomai nuo jūsų gyvūno rūšies ir dydžio, atkreipkite dėmesį į tinkamą dozę.

Zeel ad us. vet. informacinis lapukas

Zeel ad us. vet. injekcinės ampules

Zeel ad us. vet. veterinarijos gydytojas taip pat gali įsigyti kaip skystą injekcinį tirpalą. Čia taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tinkamą dozę, atsižvelgiant į jūsų gyvūno rūšį ir dydį.

Zeel ad us. vet. informacinis lapelis

Zeel ad us. vet. brošiūra

Zeel ad us. vet. brošiūra

Atkreipkite dėmesį į ad us. vet.

Vaistai gyvūnams turi būti paženklinti pagal Europos vaistų įstatymą. Preparatai su priedu „ad us. vet.“, lotyniškai vadinama „ad usum veterinarium“, yra vaistai, skirti „naudoti veterinarijoje“, todėl yra specialiai registruoti ar patvirtinti gyvūnams. Instrukcijų lapelyje pateikiama informacija apie atitinkamas įvairių gyvūnų rūšių dozavimo instrukcijas.

Ingredientų kokybė yra pagrindinis Heel prioritetas. Zeel ad us. vet.  yra gaminamas Vokietijoje pagal teisiškai nustatytus ir visame pasaulyje pripažintus standartus.