Apie Mus

Mes tiesiame tiltą tarp bioreguliacinės terapijos ir įprastinės medicinos!

-Heel

Tarptautinė farmacijos įmonė, kuri specializuojasi natūralių vaistų srityje. Tai padedame viso pasaulio žmonėms ir gyvūnams pasveikti ir išlikti sveikiems. Atlikdami medicininius tyrimus pagal aukščiausius standartus, mes užtikrintai stovime už tokių vaistų kaip Traumeel ar Neurexan ir visada vadovaujamės savo principu:

Gamtos sukurta sveikatos priežiūra.

Mes esame aktyvūs visame pasaulyje

50 pasaulio šalių

Tai, kas daugiau kaip prieš 80 metų prasidėjo kaip vizionieriška idėja, jau seniai išaugo į visame pasaulyje aktyvų farmacijos gamintoją, kuriuo pasitiki milijonai gydytojų, vaistininkų ir pacientų.

Visame žemyne, ​​visame pasaulyje.

Mes skatiname gydymą

užuot slopinęs simptomus

Žmogaus ir gyvūnų kūno galimybės yra įspūdingos, daugiasluoksnės ir labai sudėtingos. Mūsų vaistai padeda išnaudoti šį potencialą: natūraliais ingredientais jie aktyvina, reguliuoja ir moduliuoja paties organizmo procesus. Tokiu būdu jie veiksmingai palaiko gydymą.

Veiksminga ir saugu.

Mes atliekame tyrimus

pagal aukščiausius mokslo standartus

Tyrimai mums yra savaime suprantamas dalykas – ar tai būtų klinikiniai tyrimai, įrodantys mūsų vaistų veiksmingumą ir saugumą, ar ikiklinikiniai tyrimai, siekiant išsamiai ištirti mūsų vaistų veikimo būdą.

Mes patenkiname savo tyrimų poreikius naudodami novatoriškas technologijas ir pasaulinį pirmaujančių mokslininkų tinklą. Tai darydami, mes laikomės įrodymais pagrįstos medicinos principų.

Ne tik mokslas įrodo biologinės terapijos efektyvumą – kasdienėje praktikoje patirtis taip pat įtikina veterinarus ir naminių gyvūnėlių savininkus mūsų produktų efektyvumu. Jie ypač vertinami už tai, kad padeda atkurti paciento sveikatą, nepakenkiant fizinei pusiausvyrai. Tikslingai paruošti ir derinti natūralūs ingredientai padeda reguliuoti gijimo procesą. Tai išreiškiama mūsų šūkiu „Gamtos sukurta gyvūnų sveikata“.

Pagaminta Vokietijoje

Savo vaistinius preparatus gaminame Baden-Badene. Jie yra „Made in Germany ” (Pagaminta Vokietijoje) – mums tai kokybės įsipareigojimas, kurį įvykdome gamindami sertifikuotą pagal aukščiausius standartus produktą. Nuo augalų derliaus iki vaistinio preparato išleidimo stebimas ir dokumentuojamas kiekvienos atskiros pakuotės kelias.

Kokybiška ir saugu.