Engystol ad us. vet.

Engystol ad. us. vet. yra natūralus veterinarinis vaistas, kurio sudėtyje yra Apocynaceae ir Sulfur. Savo deriniu jie papildo vienas kitą savo poveikiu ir konkrečiai padeda palaikyti paties kūno gijimo procesus. Jis yra gerai toleruojamas ir taip pat gali būti derinamas su kitais vaistais. Engystol ad us. vet. tiekiamas tablečių ir injekcinio tirpalo pavidalu.

Engystol ad us. vet. geriamosios tabletės

Engystol ad us. vet. Registruotas šioms gyvūnų rūšims: šunims, katėms, žirgams, galvijams ir avims. Medikamentus galima įsigyti tik pas veterinarijos gydytoją arba veterinarijos vaistinėje. Priklausomai nuo jūsų gyvūno rūšies ir dydžio, atkreipkite dėmesį į tinkamą dozę.

Engystol ad us. vet. informacinis lapukas

Engystol ad us. vet. injekcinės ampulės

Engystol ad us. vet. veterinarijos gydytojas taip pat gali įsigyti kaip skystą injekcinį tirpalą. Čia taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tinkamą dozę, atsižvelgiant į jūsų gyvūno rūšį ir dydį.

Engystol ad us. vet. informacinis lapelis

Engystol ad us. vet. brošiūra

Engystol ad us. vet. brošiūra

Atkreipkite dėmesį į ad us. vet.

Vaistai gyvūnams turi būti paženklinti pagal Europos vaistų įstatymą. Preparatai su priedu „ad us. vet.“, lotyniškai vadinama „ad usum veterinarium“, yra vaistai, skirti „naudoti veterinarijoje“, todėl yra specialiai registruoti ar patvirtinti gyvūnams. Instrukcijų lapelyje pateikiama informacija apie atitinkamas įvairių gyvūnų rūšių dozavimo instrukcijas.

Ingredientų kokybė yra pagrindinis Heel prioritetas. Engystol ad us. vet.  yra gaminamas Vokietijoje pagal teisiškai nustatytus ir visame pasaulyje pripažintus standartus.